jaka gra planszowa dla doroslych

jaka gra planszowa dla doroslych

Wrz 15
jaka gra planszowa dla doroslych

Dlaczego jest struktura CIO Position Reporting łamany

Nie patrz teraz, ale coś jest nie tak w świecie CIO. W CIO, że pracuję z prosi się zrobić więcej i więcej dla swoich firm. To byłoby sprawiedliwe, by powiedzieć, że stał się nieodłączną częścią przedsiębiorstwa, które te CIO pracują. Wtedy możesz mi powiedzieć, dlaczego w niektórych firmach CIO nie zgłaszają bezpośrednio do CEO?

Zła wiadomość

W ostatnim badaniu firm, mniej niż połowa firm, które odpowiedziały, że CIO podlegał bezpośrednio CEO. Oznacza to, że nawet jak staje się coraz bardziej ważne dla gospodarczego dobrobytu firmy, osoba, która ma za zadanie wdrożyć strategię IT firmy jest uniemożliwienia uczestnicząc w planowaniu ogólnej strategii firmy.

Co to właściwie znaczy? W skrócie oznacza to, że krytyczna linia komunikacji jest dłuższa i bardziej skłonni do złamania niż musi być. Biorąc pod uwagę wszystkie wyzwania, które stoją współczesne przedsiębiorstwa, CIO musi być po prawicy CEO, gdy sposoby, aby przenieść firmę do przodu są przedmiotem dyskusji.

jaka gra planszowa dla doroslych

Dobrym przykładem tego, co może się zdarzyć, jeśli CIO nie raportuje bezpośrednio do CEO stało w Sony. Ich sieć PlayStation został posiekany i poufne informacje o klientach została podjęta przez osoby nieznane. Jako duży i tak wyrafinowane, jak firma Sony jest ich CIO zgłasza się do dyrektora ds Transformation, którzy obracają się w raportach do CEO. Dyskusja o złamanym rury!

Promyk nadziei?

Rozwiązaniem tego problemu jest oczywiste: stanowisko CIO musi zgłosić się bezpośrednio do CEO. Wyzwaniem jest znalezienie się jak przekonać tych 50% firm, które nie posiadają tej struktury, aby wprowadzić zmiany, które będą potrzebne, aby tak się stało.

Pytanie brzmi: co motywuje tych firm, aby tego rodzaju zmiany? Jak wszystkie rzeczy w biznesie, powodem dokonywania zmian musi być oparta na dolnej linii spółki.

Artykuł napisany przez: