jaka gra strategiczna na android

jaka gra strategiczna na android

Lis 05

jaka gra strategiczna na android

W przypadku CIO , to działania działu IT, które nie mają nic wspólnego z zachowaniem światła na które będą stanowić ciekawą historię za to, że raport CIO bezpośrednio do CEO. Zadania takie jak górnictwo dane klienta i sprzedaży, które spółka zebrała w celu błysk nowe potrzeby klientów i zakup wzory są rzeczy, które prezes musi ołowiowych i odpowiedzi na. Tylko w ten sposób, że może to się zdarzyć, gdy CEO i CIO są bezpośrednio rozmawiać.

Dodatkowo, ponieważ widmo cyfrowych włamania staje się coraz bardziej możliwe, CIO musi pracować z CEO w celu określenia, która wymaga, aby dane które mają być przechowywane, jak długo musi być przechowywana, kiedy zbierane informacje mogą być usuwane z. Tylko poprzez uzgodnienie polityki w całej firmie, a następnie wdrożenie może Firmy zaczynają radzić sobie z tworzenia skutecznej obrony przed posiekany.

Jakie Wszystko to oznacza dla Ciebie

Zbyt często firmy dają frazesy o znaczeniu go do ich ogólnego sukcesu, podczas gdy w tym samym czasie, spychając ich CIO zgłosić się do kogoś, kto nie jest prezesem. Sprzeczność ta pokazuje wyraźnie, że coś jest podzielony w górnej części wiele firm.

Ostatnie badania wykazały, że CIO podlegał bezpośrednio CEO na mniej niż połowę, a może nawet mniej badanych firm. Oznacza to, że po prostu nie są CIO, gdzie słychać potrzebuje on do złożenia: u góry firmy. Jako zagrożenia dla bezpieczeństwa rosną i wartość danych biznesowych staje się coraz ważniejsze, tego rodzaju struktury organizacyjnej nie mogą być dopuszczone do pozostawania w miejscu.

Zmiana, która musi pojawić się, że CIO muszą zgłosić się bezpośrednio CEO firmy. To tylko poprzez ustanowienie tego rodzaju struktury raportowania, co wydarzy się rodzaje rozmów, które muszą występować wokół przechowywania danych, bezpieczeństwa infrastruktury itp.Biorąc pod uwagę to, co reszta towarzystwa prosi CIO osiągnąć, to na pewno wydaje się, jakby zapraszając ich na dużym stole jest czymś, co musi się stać raczej wcześniej niż później.

Dr Jim Anderson http://www.blueelephantconsulting.com/

Twoje źródło Real World dział IT Leadership Skills ™

Dr Jim Anderson spędził ponad 20 lat konsultacji z szerokiej gamy firm go od bardzo duże do bardzo małe. On oferuje swoich spostrzeżeń na temat przywództwa potrzebnego do łączenia odrębnych światów biznesu i strategii IT. Jego daje wskazówki nadzieję firmami na całym świecie, którzy zmagają się z tym wyzwaniem.

Artykuł napisany przez: