jaka gra strategiczna najlepsza

jaka gra strategiczna najlepsza

Sie 28
jaka gra strategiczna najlepsza

Ile Beyonce Zważyć teraz

Masa Beyonce oscylował między 128 funtów dla filmu „Dreamgirls” i powrotem do 143 funtów, która jest jej normalny zakres. Wybrała się schudnąć do roli w „Dreamgirls”, aby zapewnić postać wizerunku i stylu, że zmieniła się w czasie.

Beyonce była w stanie to zrobić, podejmując plan diety, która składa się z wody, syropu klonowego, cytryny i pieprzu cayenne mieszaniny. Mając to jako jedyny środek utrzymania brała, to nic dziwnego, że straciła tak dużo na wadze w tak krótkim czasie. Przyznała jednak, że podczas swojego programu diety, czuła się tak, jakby był „umiera”. Ona następnie zatrzymał się robi program i wrócił do swojego normalnego jedzenia schematu, co mówi „fat wypełnione przetworzonej żywności”. Ona otrzymała krytykę za korzystanie Master Cleanse, aby schudnąć, ponieważ nie jest dieta, ale tylko prosty schemat oczyszczająca.

jaka gra strategiczna najlepsza

Od tego czasu, ona wróciła do swojego normalnego „Bootylicious” wagi 143 funtów i jest na szczycie list przebojów dzięki swojej nowej płycie „Jestem Sasha Fierce” i był ostatnio widziany oglądania NBA All Star Game w Phoenix z mąż Jay-z, który jest właścicielem części New Jersey Nets.

W swoim filmie, „Single Ladies (Put pierścień na nim)”, ona wychodzi i prances we wszystkich swoich 143 lbs ze wszystkich krzywych w odpowiednich miejscach. Więc ile ma Beyonce waży teraz? Była w stanie utrzymać jej średni ciężar cząsteczkowy 143 funtów, dopóki obecnym czasie.

Artykuł napisany przez: