jaka gra dla 6 latka

jaka gra dla 6 latka

Lis 06

jaka gra dla 6 latka

Problem otyłości u nastolatków Today

Nastoletni otyłość jest problemem, który wybucha pogorszyć niedawno, a wydaje się, że końca nie widać. Ameryka jest światowym liderem otyłości u nastolatków. Niektóre doniesienia wskazują na fakt, że aż 33% nastolatków nadwagę. Przyjmuje się, że ponad 25 procent nastolatków są duże i tłuszczu rzeczywistości, a tylko około 25% z nich są w niebezpieczeństwie zachorowania na choroby serca, cukrzyca, udar mózgu, jak również zapewne przedwczesną śmierć. Najgorsze jest to, że jak wynika z badania przeprowadzonego na otyłość u nastolatków, okazało się, że młodzież w przedziale wiekowym od 10 do 13 będzie miała osiemdziesiąt procent prawdopodobieństwo stania dorosłych ciężkich lub otyłość.

jaka gra dla 6 latka

Otyłość może powodować gdy nastolatek zgromadził ponad dziesięć procent dodatkowego ciężaru nad czym zaleca waga jest dla ich rzeczywistej wysokości. Otyłość u dzieci i młodzieży będzie się działo, gdy ich całkowite spożycie kalorii jest większa niż ich całkowitej energii wydatkowanej, który jest zdefiniowany jako wykorzystanie energii http://www.fenestram.com.pl/59/okna-plastikowe-pcv/okna-plastikowe-pcv nastolatka podczas wysiłku lub działalności. Otyłość może również osłabić fizyczne samopoczucie i kondycję, a może skrócić żywotność.

jaka gra dla 6 latka

Otyłość może również prowadzić bezpośrednio do problemów społecznych, które mogłyby wytwarzać stres, a nawet objawów psychologicznych. Badania sugerują, że ponadgabarytowych młodzież mogą działać przez zastraszanie innych osób, zarówno z wyzwiskami i aktywnej przemocy fizycznej. Nastolatki są pod niesamowitą presją rówieśników w szkole i w ich codziennym życiu, chcą być zauważone i być częścią czegoś.

Nie może być intensywne wydarzenia w życiu nastolatka jak śmierć, rozwód, a może nadużywać, że nie rozumiem .. Wielu nastolatków odpowiedzi na stres przez przejadanie się, rozwija niską samoocenę i wielokrotnie występujące w depresję od tych, które ich kochają.
Artykuł napisany przez: