jaka gra na xbox dla dziewczyny

jaka gra na xbox dla dziewczyny

Paź 12
jaka gra na xbox dla dziewczyny

Poprzez rozmowy z człowiekiem o sporcie, płeć, i tak dalej, przyjdzie, aby zobaczyć, jak mówienie czegoś cieszyć, a nie strach.

Również, kiedy mówi do człowieka, stanowisko, postawa, język ciała, a nawet ubrania, które mogą mieć wpływ na zużycie, jak on reaguje. Mężczyźni nie robią swoje najlepsze Komunikowanie kiedy siedzimy naprzeciwko kogoś. Jest to raczej konfrontacyjny. Tutaj znowu, to wszystko idzie do biologii, a prymitywne aspekty ludzkiego mózgu. Tam, gdzie kiedyś ludzie mieli zmierzyć się w walce na żywność, dla kolegi itd, a tym samym widzą taką pozycję jako akt agresji. Tak więc, jeśli chcesz z nim rozmawiać i go czuć się swobodnie, spróbuj siedzi obok niego.

Następnie, nie jest sztuką kompromisu. Pamiętaj, że jeśli rozmowy, a jednak tak naprawdę nie mówią, tylko dyktować, krzyczeć lub umniejszać swojego człowieka, nie zamierzamy zachęcić go do mówienia. To sięga do idei nie mówiąc o poważnych sprawach przez cały czas. Szanuję jego zdanie, nawet jeśli nie zgadza się z nim, i powiedz mu o tym. Jeśli nie zgadzasz się na jakimś punkcie, dążyć do kompromisu na nim. I, co najważniejsze, przed twierdząc lub eksplozji na niego, to pytanie: w ciągu dwudziestu lat, będzie to kwestia być wszystko, co jest ważne? Jeśli odpowiedź brzmi nie, należy rozważyć pozwalając mu odejść.

Zawsze należy pamiętać, zależność jest dwukierunkowa ulica, a nie jeden. Im bardziej jesteś gotów rozmawiać o rzeczach, które chce rozmawiać, tym bardziej jesteś gotów zmienić swoje poglądy i słuchać tego, co ma do powiedzenia; tym bardziej prawdopodobne jest, aby porozmawiać.

Peter Murphy jest ekspertem w dziedzinie wydajności szczytowej. Ostatnio wyprodukował bardzo popularny darmowy raport: 10 prostych kroków do rozwoju komunikacji zaufanie. Zastosuj teraz, ponieważ jest on dostępny przez ograniczony czas tylko w: umiejętności komunikacyjne

Artykuł napisany przez: